E: info@mastrailertanker.com | T: +90 507 214 46 86

Cement Trailer | Tanker Trailer with ADR Technology | MAS Trailer Tanker

 

MAS Tanker Trailer Started Production of Tankers with ADR Technology

 

LPG TANKER TRAILER – MAS TANKER TRAILER

 

Ali ANLAŞ

YÖNETİM KURULU BASKANI

Ali ANLAŞ, ilk orta ve lise ögrenimini Konya’da tamamladı. Selçuk Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nden olarak mezun olmuştur. 2001 yılından itibaren ticaret ve hukuk danışmanlığı yapmaktadır. 2016 yılından itibaren MAS Treyler Yön. Kur. Başk. seçilmiştir.

Sıtkı ÇINAR

GENEL KOORDİNATÖR

Sıtkı ÇINAR, ilk orta lise ögrenimi Konya’da tamamladı. S.Ü. İİBF Kamu Yönetimi bölümünde lisans, Siyaset Yönetiminde, yüksek lisansını tamamladı 2003 yılından itibaren metal sektöründe 2006 yılından itibaren ise otomotiv sektöründe çalısmaktadır.

Yana ÖZGÜR

RUSYA BÖLGESİ - DIŞ TİCARET UZMANI

İlk-orta ve lise öğrenimini rusya bölgesinde farklı eğitim kurumlarında tamamlamış , Üniversite öğrenimini dış ticaret alanında tamamlamıştır.2 yıldır mastrailer’de dış ticaret uzmanı olarak görev yapmaktadır.

yana@mastrailertanker.com

Mehmet ANLAŞ

ÜRETİM MÜDÜRÜ

Konya’da ilk ve orta öğrenimini tamamladı. Usta öğreticiliğini kaynak alanında yaptı. 15 yıldır kurumsal şirketlerde sektörel tecrübe, 2011 yılından itibaren Mas Treyler Tanker Ltd. Şti. Yönetim Kurulunda üretim müdürü olarak çalışmaktadır.

Seyit YILMAZ

PROJE TASARIM

2014 yılından itibaren şirketimizin proje tasarım departmanında çalışmakta olan YILMAZ, uygunluk ve hesaplama konularında yetkilidir.

tasarim@mastrailertanker.com

Beyza ERTUĞRUL

MUHASEBE FİNANSMAN

2012 yılından bu yana Mas Treyler Ltd. Şti. de finansman, muhasebe uzmanı olarak çalışmaktadır.

muhasebe@mastrailertanker.com