E: info@mastrailertanker.com | T: +90 507 214 46 86

yellow-quete

Hakkımızda

_________________________________________

Güven veren bir şirket olmak amacını ve liyakatını bir kurum kültürü olarak benimseyen firmamız, hizmet kalitesini en üst düzeyde tutma çabasıyla çalışır.

AR-GE’ye ciddi anlamda kaynak ayırmış olan MAS Treyler, ISO 9001: 2008 sertifikaları ve kalite belgeleri yanısıra dünya standartlarında üretim bandına sahiptir.

Gerekli ekip ve ekipmana sahip olan MAS Treyler, taahhütlerini zamanında yerine getirmek ve müşteri memnuniyeti odaklı en iyi ürünü sunmak için çabalamaktadır.

Biz dünya çapında “MAS TRAILER TANKER” etiketli ürünleri üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Yana Özgür

Rusya Bölgesi Dış Ticaret Uzmanı

İlk-orta ve lise öğrenimini rusya bölgesinde farklı eğitim kurumlarında tamamlamış , Üniversite öğrenimini dış ticaret alanında tamamlamıştır.2 yıldır mastrailer’de dış ticaret uzmanı olarak görev yapmaktadır.

yana@mastrailertanker.com

MEHMET ANLAŞ

Konya’da ilk ve orta öğrenimini tamamladı.Usta öğreticiliğini kaynak alanında yaptı.15 yıldır kurumsal şirketlerde sektörel tecrübe, 2011 yılından itibaren Mas Treyler Tanker Ltd. Şti. Yönetim Kurulunda üretim Müdürü olarak çalışmaktadır.

SEYİT YILMAZ

PROJE TASARIM

Selçuk Üniversitesi Huğlu Meslek Yüksekokulu makine mezunu Yılmaz SolidWorks, Autocad, 3dsmax, PhotoShop gibi görsel programlama konusunda uzmanlaşmış.2014 yılından itibaren şirketimizin proje tasarım, uygunluk ve hesaplama konusunda yetkilidir.Görsel kaynak kontrolü “VT” servisimiz tarafından sağlanmaktadır.

tasarim@mastrailertanker.com

Beyza Ertuğrul

Muhasebe Finans

2012 yılından bu yana Mas Treyler Ltd. Şti. de finansman, muhasebe uzmanı olarak çalışmaktadır.

muhasebe@mastrailertanker.com